Strona główna

Marka Fobar jest symbolem produktów o bardzo dobrej jakości, ciekawym i urozmaiconym wzornictwie. Firma Fobar działa na rynku od 1991 r.

Działalność Fobar to przede wszystkim produkcja i projektowanie elementów małej architektury. Oferowane przez nas kosze na śmieci, ławki parkowe, kosze na psie odchody, stojaki rowerowe, słupki, ogrodzenia znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Na szczególną uwagę zasługują produktu związane z sprzątaniem nieczystości zwierząt domowych. Kosze na psie odchody, dystrybutory zestawów higienicznych oraz zestawy do sprzątania to wyroby wyjątkowe na naszym rynku i cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem.

Oprócz produkcji katalogowej wykonujemy wyroby według projektów i wzorów naszych klientów. Duże doświadczenie i wysoki standard wyrobów pozwala na zaspokojenie wymagań i potrzeb nawet bardzo wymagających inwestorów. Produkujemy wyłącznie na zamówienie dostosowując wyroby do potrzeb odbiorców. Dlatego też w większości przypadków wymaga to wcześniejszych uzgodnień przed złożeniem zamówienia.

Oferowane elementy małej architektury można spotkać w ofercie kilku sklepów internetowych i naszych partnerów handlowych.

Prezentowana oferta produktów nie zawiera wyrobów wykonywanych na podstawie projektów obcych w przypadku których zostały zastrzeżone prawa autorskie do wykonania. Niektóre z nich można jednak obejrzeć w Galerii.

Projektantom i biurom projektów zainteresowanym naszą ofertą możemy zaproponować interesujące formy współpracy.